Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do trzech tygodni. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd.


 

Na szkoleniu zapoznamy Cię z technikami profesjonalnego manicure hybrydowego oraz pokażemy, jak wykorzystać przekazaną przez nas wiedzę i umiejętności w zabiegach ochronnych i pielęgnacyjnych dłoni. Istnieje możliwość wzbogacenia kursu o dodatkowe kwalifikacje - przedłużanie paznokci metodą akrylową i żelową.

Manicure hybrydowy

 

start - sobota 09.05.2015 r.

  manicure i stylizacja paznokci slider 3

 

Co to jest manicure hybrydowy?

 

Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd - nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania kosmetyku i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt ( od 2 do 3 tygodni). Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę.

 

Do kogo adresowany jest kurs?

 

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych stylizacją paznokci i urodą. Jeśli pracujesz jako kosmetyczka, stylistka, wizażystka i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejęstności również o zabiegi na paznokciach dłoni i stóp, wzbogać szkolenie o kwalifikacje przedłużania paznokci metodą akrylową i żelową - nasz kurs napewno spełni Twoje oczekiwania!

 

Po naszym szkoleniu Kursanci z łatwością podejmują pracę w salonach kosmetycznych, w firmach kosmetycznych lub otwierają własną działalność gospodarczą. Najważniejsze jest to, że zdobędziesz praktyczne umiejętności, które ułatwią Twój start lub zwiększą Twoją wartość na rynku pracy. Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie z wynikiem pozytywnym otrzymają  Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z 11 stycznia 2012 r. Dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w Polsce jak i w innych krajach UE.

 

mini manicure  manicure

7